poniedziałek, 22 maja 2017

Pałac Braku Kultury - koncert

27 maja 2017, godz. 19:00Rock/Blues

Członkowie zespołu
Gitara prowadząca/Wokal - Marcin Puławski
Gitara basowa - Kamil Podbielski
Perkusja - Tomasz Nowak

Biografia
Pod koniec 2010 roku, w październiku, odbyło się chyba najważniejsze spotkanie w historii zespołu. Damian Filaber oraz Kamil Podbielski grający czasami wspólnie podczas imprez wśród znajomych postanowili spróbować czegoś więcej. Marcin został zaproszony do piwnicy u Damiana w całkiem ładny, acz chłodny dzień. Po godzinie uznali, że może warto byłoby spotykać się częściej i grać wspólnie pod nazwą „9 Procent”.
Okazało się jednak, że życie nie lubi próżni – brakowało perkusisty i basisty. Niestety pierwsze typy okazały się nietrafne. Zespół do końca 2011 roku grał w tym samym składzie, jednak w trakcie wyjazdu wokalisty na 7 miesięcy do Hiszpanii zaszły istotne zmiany. Do zespołu dołączył nowy perkusista Tomek Nowak a Kamil Podbielski zaczął grać na basie.
We wrześniu 2012 roku pojawił się pomysł zmiany nazwy – ze wszystkich propozycji wybrana została „Pałac Braku Kultury” a zespół w wyborze wspierał się ankietą na FB (przygniatającą ilością głosów wygrało PBK).
Od października 2012 zespół nieustannie koncertuje i tworzy własne utwory. W marcu 2014 z zespołu postanowił odejść gitarzysta rytmiczny - Damian, w wyniku czego PBK stało się klasycznym trio. 30 IX 2014 miał miejsce debiut EPki "Pałac Braku Kultury" składającej się z 6 utworów.

Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz