czwartek, 28 grudnia 2017

IMPY + Gość: Pod natchnieniem

Piątek 29.12.2017

Zapraszamy na ostatni w 2017 roku występ Impów. Tym razem zagramy dla Was spektakl, w którym improwizować będziemy natchnieni poezją!
Występ uświetni także figura Gościa! Będzie nim Kuba Suchecki, znany jako Suchy. Występuje on na co dzień w trójmiejskiej grupie "L et S DUET", jednak tym razem porzuci Pomorze i przywiezie trochę nadmorskiego jodu do Warszawy. My już nie możemy się doczekać na wspólne granie! 

Jak zostało wspomniane wcześniej, podczas spektaklu będziemy inspirować się poezją przeróżną, więc jeśli macie swoje ulubione lub znienawidzone wiersze albo po prostu ciekawi Was, co moglibyśmy zaimprowizować na przykład do wiersza E. E. Cummingsa z incypitem "umieranie jest wspaniałe ) lecz Śmierć" lub "k-o-i-k-n-i-s-p-a", to zachęcamy Was do drukowania ich i przyniesienia ze sobą! Wiersze zostaną odczytane ze sceny, a potem nastąpi improwizowana scena lub nawet seria scen natchnionych apollińską (no bo niby jaką?!) liryką!

Występ, jak zwykle, kapeluszowany, także... Otwórzcie Serca!

1 komentarz:

  1. ko rzetelnie i profesjonalnie prowadzona budowa domów Warszawa to szansa na uniknięcie problemów i niedopatrzeń. Warto wybrać odpowiednią firmę.
    budowa domów warszawa

    OdpowiedzUsuń