wtorek, 10 kwietnia 2018

Wystawa "Krucha - momenty w Arktyce"


Do końca kwietnia mamy przyjemność gościć na naszych ścianach wystawę zdjęć z Arktyki pani Agnieszki Dąbrowskiej. Stanowi ona wprowadzenie do European Maritime Day, w ramach którego odbędą się krótkie seminaria o morskim mikroplastiku. Najbliższe będzie miało miejsce w naszej klubokawiarni 26 kwietnia i będzie jednocześnie finisażem wystawy. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu, a także obejrzeniem innych zdjęć ;) i zaciekawionych "czemu krucha?" zapraszamy do kontaktu mailowego z autorką pod adresem   a.d.rumik@gmail.com - ze względów logistycznych obowiązuje rejestracja. 
Udział jest bezpłatny.
Do zobaczenia!O autorce:
Optymistka z duszą włóczykija oraz sercem oddanym narciarstwu i morzu. Fotograf z wyboru, przyrodnik z przekonania, doktor chemii z wykształcenia, nauczyciel z powołania. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilkanaście lat pracowała jako instruktorka fotografii, lektorka języka włoskiego i pilot wycieczek. W swoim portfolio ma zdjęcia z 56 krajów na sześciu kontynentach. Zapytana: „Co byś zrobiła gdyby udało Ci się zdobyć Everest, przepłynąć Pacyfik, dostać Nagrodę Nobla, przezimować na Antarktydzie, wytropić panterę śnieżną, urodzić pięcioraczki?” odpowie: „Zdjęcie…..”.

1 komentarz:

  1. ko rzetelnie i profesjonalnie prowadzona budowa domów Warszawa to szansa na uniknięcie problemów i niedopatrzeń. Warto wybrać odpowiednią firmę.
    budowa domów warszawa

    OdpowiedzUsuń